top of page
Truck Bed

 מסחרליס 

 
 
 

 * אופציה לחשבונית

מסחרליס ליסינג לעסקים במגוון מסלולים, תכלס.

יתרונות הרכב המסחרי

100% מימון

ללא מקדמה

מאובזרת בול

שווי שימוש 0

מוכר עד 100%

אופציה חשבונית

סיטרואן-ברלינגו-מקסי-2024.jpg

סיטרואן ברלינגו

סיטרואן ברלינגו חדשה, 100% מימון

החל מ 1,890 ₪ 

לתקופת 36-60 חודש

והיתרה בתום התקופה במבחר מסלולים לבחירה

  • התאמת עסקה וצרכים

  • ליווי בהליך הרכישה והאחזקה

  • תחרותיים והוגנים

שלח מסר ונהיה בקשר
רכבים מסחריים

יתרונות רכב מסחרי

עד 3.5 - 4 טון

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

כללי: רכישת רכב מסחרי עד 4 טון מאפשר ליהנות משימושיות גבוהה כרכב פרטי ובשילוב יכולות של רכב מסחרי. רכב מסחרי עד 4 טון רשיון ב' לנהגים עד 4 טון- מוכר באופן מלא להוצאות (החל גם לבעלי רשיון ב' מלפני שנת 2007) ונהנה מהטבות שמוכרות ושמורות בד"כ רק למשאיות כדוגמת הדגמים הבאים :פיאט דוקאטו ,פג'ו בוקסר, רנו מאסטר ניסן קבסטר. הדגמים הנ"ל נהנים מהיתרונות כדלקמן: מוכר מלא להוצאות, מוכר לשווי שימוש - פטור משווי שימוש, פחת 20% בשנה, מוכר להחזר מלא של מע"מ, רשיון ב' לנהגים עד 4 טון, כמו"כ רכבים אלו מאופיינים בחיסכון בדלק ובעלויות ביטוח ,חיסכון בעלויות עובד (עקב בעל רשיון ב' בהשוואה לנהג ג' ) וכדובדבן עלות חיובי כביש אגרה חסכוניים ביחס למשאיות מעל 4 טון.

יעילות העבודה והתמרון שבדרך:

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

עבור בעלי מקצוע חופשיים, (למשל, חשמלאים גננים או מרכיבי דודים) חניה סבירה ותמרון עם הרכב בעיר הוא נחוץ וקריטי במהלך היום. רכב בקטגוריה זו ניתן לתמרון לחניה גם בתוך בניני מגורים ובמקום הסובל מנגישות, בעלי מקצוע הנ"ל ישמחו לרכב קל זה, בשונה מרכב גדול יותר בה יכולת התמרון וכתוצאה תאונות קלות הם חובה ;-( כפק"ל ברכב מסחרי גדול יותר.

לכן יתרונות רכב מסחרי עד 3.5-4 טון משמעותיים ביותר בכל היבט

הנוחות בנהיגה ויתרונות הבטיחות (עד 4 טון)

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

גודל ומשקל הרכב משפיעים על הנהיגה באופן מוחלט רכבים מסחריים גדולים עקב נתוני הרכב (גודל ומשקל) הנהיגה קשה יותר ומורכבת ועקב כך הם מייצרים סיכון בטיחות משמעותית בהשוואה לרכבים קטנים מתחת ל-4 טון, רכב מסחרי הקטן מ4 טון קל לנהיגה, וסיכון הבטיחותי אינו נופל מרכב משפחתי אשר נמצא על הכביש בטווח שעות זהות. 

בנוסף אצלנו בנטו דרייב ניתן לאבזר את הרכב באיכות המשתווה לרכבי פרימיום

ביטוח וצריכת דלק רכב מסחרי עד 4 טון

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

ביטוח רכב מסחרי מהווה הוצאה ניכרת לבעל העסק (קטן). בשונה ממשאיות גדולות (- מעל ל4 טון, שם חברות הביטוח עושות ככל העולה על רוחם) ביטוח לרכבים מתחת ל-4 טון מפוקח כחוק (ולכן אינם יכולים לגבות כהוות נפשם), השימוש במנועי דיזל מתקדמים בטכנולוגיית הטורבו כשהמרכב המסחרי קטן וקליל יחסית, הם מנצחים בחסכון משמעותי בדלק ומהווה יתרון מעולה לרכבים עד 4 טון בהשוואה לאופי השתיינים ביותר של משאיות גדולות, המלצה: עקב שהיה גבוה על הכבישים, גניבות, וכן לשקט נפשי מלא לבעל העסק נמליץ לבצע ביטוח מלא ומקיף

הקטנת עלויות תיקון

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

רכבים מסחריים קטנים קרובים לעולם הרכב הפרטי ולכן עלויות הטיפולים זולים בהשוואה לרכבים מסחריים גדולים יותר כנ"ל גם עלויות התיקון הזולה יותר עקב תפוצה רחבה יותר של חלקי חילוף וכו, ובאופן טבעי רכב שמטרתו 100% באה לעבוד, יש לה צורך ליד אוהבת ומחבקת ומטפלת יותר מרכבים רגילים

פלטפורמת שילוט ניידת

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

הדובדבן: רכב מסחרי גם קטן מהווה מיקום מצוין להצבת פרסומת שלך או של עסק בסביבת מגורך\אחר, קיימת לה נראות גבוהה ויכולה להניב לך הכנסה נחמדה או לחילופין מאפשר לך להנות חינם מפרסום נייד אדיר ואפקטיבי

רכב לעסקים: רכב פרטי או רכב מסחרי?

רכב מסחרי, 100% מימון, נטו דרייב זולים במסחריות

בשנת 2008 עודכנו תקנות מס הכנסה בדבר ניכוי הוצאות רכב.

בתקנות החדשות תוקנה הגדרת רכב ונוספה הגדרת "רכב תפעולי":

"רכב" – רכב שמשקלו עד 3.5 טון כולל אופנוע מעל 34 סמ"ק.

"רכב תפעולי" – רכב שהתקיים בו אחד מאלה:

א. רכב ביטחון כהגדרתו בתקנות התעבורה.

ב. הרכב לא הועמד לרשות עובד כלשהו, הוא משמש רק לצרכי המעביד או העסק, מקום עיסוק המעביד או בעל העסק איננו בבית מגוריו ובתום שעות העבודה הרכב אינו יוצא מחוץ למקום העיסוק.

הוצאות הרכב יוכרו כדלקמן:

א. רכב לא צמוד: תוכרנה הוצאות בגובה הוצאות הרכב בניכוי סכום שווי השימוש לפי תקנות מס הכנסה (שווי השימוש ברכב), התשמ"ז – 1987 או 45% מסך הוצאות הרכב (לפי ההוצאה הגבוהה מבניהם).

ב. רכב צמוד: הוצאות בגין רכב צמוד (שנזקף בגינו שווי שימוש לעובד) תוכרנה במלואן. אין צורך לשלם בגינן למס הכנסה מקדמות בשל הוצאות עודפות.

ג. הוצאות רכב תפעולי יוכרו במלואן.

לאור הנכתב לעיל הנה ההמלצות שלנו

קניית רכב – בעת קבלת ההחלטה לרכישת רכב לעסק אנו צריכים לדעת שהחזר מע"מ הוא על רכב מסחרי על פי תקנות מע"מ (רשימה מעודכנת של כלי הרכב המופיעים בתקנה ניתן למצוא באתר הרשות למיסים).  ככלל, לא ניתן לקבל מע"מ על כלי רכב פרטיים, וואנים יוקרתיים ורכבי שטח.  קיים אופנים בה כן ניתן לקזז מע"מ, על רכבי שטח רק אם הם מועסקים דרך קבע בתנאי שדה או בחצרות מפעלים.  וכן ניתן לקזז מע"מ ברכישה בעסק שעיסוקו מכירת רכב או השכרת רכב, רכב לימוד נהיגה, רכב שעיסוקו הסעת נוסעים ורכב המיועד רק לטיולי שטח.

קיזוז מע"מ מההוצאות – מרכב מסחרי, המשמש לצורכי העסק באופן מלא, ניתן לקזז את מלוא מס התשומות.  ברכב שההוצאות שלו מעורבות, כלומר המשמש לצרכים פרטיים ולצורכי העסק, נבדק היחס בין השימוש הפרטי לבין השימוש העסקי, אם ניתן לקבוע את היחס, ינוכה מס תשומות על פי היחס המחושב. אם לא ניתן לקבוע את היחס.  נעשית החלוקה הבאה: אם עיקר השימוש ברכב הוא לצרכים עסקיים, ינוכו שני שלישים ממס התשומות.  עם עיקר השימוש הוא לצרכים פרטיים, ינוכה רבע ממס התשומות (מומלץ לשאול רו"ח שלכם)

שווי שימוש – במקרים שבהם המעביד מאפשר לעובד להשתמש ברכב החברה, מס הכנסה רואה בכך הטבת שכר, הניתנת לעובד ומעריך אותה בשווי כספי על פי סוג הרכב.  בתקנות התעבורה נקבעה לכל רכב קבוצת מחיר והיא מוטבעת על רישיון הרכב.  מס הכנסה משתמש בקביעה זו לצורך קביעת הסכום שיש להוסיף לחישוב המס של העובד.  סכום זה מתווסף למשכורת ברוטו לצורך חישוב המס של העובד.

רכב לעסק: רכב פרטי או רכב מסחר?
bottom of page